KBT - Kognitívno-behaviorálna psychoterapia na Slovensku

Kognitívno-behaviorálna psychoterapia
Slovensko

Vážení záujemcovia o výcvik v KBT, 

oznamujeme vám, že pre rok 2019 sme ukončili prijímanie prihlášok do výcviku. Prípadní záujemcovia o výcvik budú zaradení do ďalšej výcvikovej skupiny

ABC Slovenský inštitút pre výcvik v KBT plánuje v r. 2020 otvoriť novú výcvikovú skupinu v 4-roč. výcviku v kognitívne behaviorálnej psychoterapii. Individuálna terapia skupinovou formou, ktorej absolvovanie je podmienkou zaradenia do výcviku bude prebiehať v októbri až decembri 2019, prihlášky do novej výcvikovej skupiny preto prijímame do 30.6.2019.    

Čítať ďalej: Informácie pre záujemcov o 4 - ročný výcvik v kognitívne behaviorálnej psychoterapii

Vzdelávací kurz v biofeedbacku a neurofeedbacku ako psychoterapeutickej metóde 


Rozsah vzdelávacieho programu je 200 hodín, účastníci dostanú osvedčenie o absolvovaní kurzu, ktoré ich bude oprávňovať používať neurofeedback v rámci komplexnej terapie u indikovaných porúch.

Prvý modul:    28. - 30. septembra 2017     Úvod do terapeutickej metódy využívajúcej biologickú spätnú väzbu 

Druhý modul:   26. - 28. októbra 2017   Liečba pomocou spätnej väzby /biofeedback/ v poradenskej a klinickej praxi

Tretí modul:     29.11. - 2.12.  2017  Úvod do spätnej väzby pomocou EEG / neurofeedbacku/ 

 

Termíny ďalších modulov v roku 2018 budú stanovené po dohode s účastníkmi kurzu. 

Prihlásiť sa môžete na: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

Vážený užívateľ, stránka kbt.sk prebehla rekonštrukciou a zmenou hostingu. V súčasnosti prebieha schvaľovanie užívateľov podľa skupín. Za účelom dokončenia prenosu Vášho účtu na novú stránku Vás prosíme o vygenerovanie nového hesla cez formulár obnovy hesla ("Zabudli ste heslo?"). Pri obnove hesla je potrebné zadať email, pomocou ktorého ste sa registrovali na starej stránke kbt.sk:

vygenerovanie hesla

Pri obnove hesla Vám na zadaný mail príde automaticky generovaný mail, ktorý obsahuje overovací kód, pomocou ktorého môžete zadať nové heslo. Ak ste zabudli svoje používateľské meno, môžete si ho pripomenúť cez tento formulár:

vygenerovanie užívateľského mena

Ak Vám mail s overovacím kódom neprišiel, skontrolujte si prosím spamy.

Ďakujeme za pochopenie. Tím KBT.sk

Podkategórie